Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Legie | Říše Snů Dech draka | e-Shop

Dračí doupě Plus

Dračí doupě Plus – to je pojem, kteří mnozí z vás už dobře znají. Nejedná se o žádnou nadstavbu ke klasickému Dračímu doupěti, ale o zcela nový herní systém s propracovanými zákonitostmi fungování světa, kladoucí velký důraz zejména na hraní postavy (roleplaying). Od svého vydání v roce 2004 si hra získala velkou oblibu zejména mezi zkušenějšími hráči.

Pravidla si lze objednat v našem e-shopu. Všechny příručky lze získat také v elektronické podobě ve formátu PDF. Objednat si můžete rovněž figurky určené speciálně pro DrD+, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Připravili jsme pro vás ukázky z velkého Bestiáře, který si také můžete objednat (a to dokonce i v exkluzivním provedení v kroužkové vazbě s možností přidávání dalších listů).

Můžete si ve formátu PDF stáhnout přílohy z Příručky pro hráče (v podobě z edice B).

V případě nejasností v pravidlech můžete poslat dotaz autorům prostřednictvím speciálního formuláře.

Můžete si ve formátu PDF stáhnout Aplikace pravidel DrD+ pro svět Asterion - ke všem modulům vyšlým do roku 2009.

Rovněž si můžete ve formátu PDF stáhnout Aplikace pravidel DrD+ pro moduly ke světu Taria.

Diskutovat s ostatními hráči, případně i s autory, můžete na RPG Fóru v diskusním fóru k tomu určeném. Naleznete v něm i provizorní errata k některým příručkám.


Již jsme se zmínili, že práce na Dračím doupěti Plus trvala dlouhou dobu. Na vývoji se podílela celá řada autorů. Pro ty, kteří by rádi věděli mnohem více informací o historii vzniku jsou zde přichystány následující texty. Zpravidla jsou ovšem poplatné době, kdy byly napsány, proto se může stát, že ve finální verzi DrD+ naleznete občas něco trochu jiného, než popisují.

Můžete si též stáhnout ukázky z jednotlivých příruček.

Design by ALTAR.