Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Legie | Říše Snů Dech draka | e-Shop

Odkazy: Dračí doupě

Na této stránce naleznete odkazy týkající se Dračího doupěte a Dračího doupěte Plus. Další várka odkazů čeká zde.


Book of the Dragon
Stránka věnovaná fantasy a samozřejmě i Dračímu doupěti. Naleznete zde spoustu povídek, recenzí na PC hry, filmy a knihy, obrázky zbraní ve 3D Studiu, "amatérské" obrázky (dělané ve 3D Studiu i kreslené rukou), informace o DrD a další zajímavé věci.
Bratrstvo Temného Draka
Ne této stránce najdete (časem) všechny informace o bratrstvu Temného Draka. Dále zde budou doplňovány rubriky: Dračí Doupě, povídky, recenze ...
Doplňky a jeskyně k Dračímu doupěti od Davida Zbírala
Jeskyně pro Dračí doupě ke stažení, mapy, svět, doplňky pro různá povolání (rozsáhlá a kompletní pravidla pro klerika až do 36. úrovně, učené pojednání o extrakci magenergie, kouzelníkova kouzla pro DrD a jiné).
Dracidoupe.cz
Rozsáhlá databáze doplňků pro Dračí Doupě - sekce věnované jednotlivým povoláním, předmětům (obyčejným, kouzelným i artefaktům), nestvůrám všeho druhu, najdete zde nové rasy i nová povolání, stejně jako hotová dobrodružství.
Erienští
Erienští - pražská družina, která se zabývá mimo jiné Dračím doupětem. Na stránkách má něco nových pravidel, kroniku postav za léta hry, pozvání na různé akce...
Erric nejen o DrD
Erric, jeden ze spoluautorů Dračího doupěte Plus a PJ na Gameconu, nabízí povídání nejen o DrD a DrD+, ale i něco o šermu, LARPech a RPG vůbec, ukázky své tvorby a také dobrodružství ke stažení.
Inkubátor postav
Generátor postav pro Dračí doupě. Umožňuje nejen nahodit postavu, ale i její vybavení a výzbroj a přestupy do páté úrovně.
Kion
Fantasy svět nejen pro DrD.
Mohykánovy stránky
Stránky se věnují (nejen) Dračímu doupěti. Obsahují informace o Artefaktech, životu jednoho dobrodruha (i s jeho původem) a další věci týkající se Dračího doupěte. Stránky mají i anglickou a německou verzi.
Nikdyzem
Poutníci objevující NIKDYZEM zde naleznou popis našeho herního světa, nová pravidla (v rámci zdravého rozumu), popisy našich cest a dobrodružství, rady pro PJ, teorii RPG, zkazky a zvěsti o družině a hráčích a také pikantní fotky z hraní. Stránky NIKDYZEM patří do stejného webringu jako stránky VUKOGVAZDSKÉ družiny!!!
Nurnská družina
Domovská stránka družiny Dračího doupěte.
Osobní deník
Univerzální osobní deník pro hru Dračí doupě.
Partyzánské stránky
Nové nestvůry, hraničářská i kouzelnická kouzla, nové alchymistické výrobky apod.
RomiKova družina
Družinové stránky věnované převážně DrD+. najdete zde dobrodružství, doplňky ke hře, svět, příběhy postav. Vše sladěné do kompatibility s DrD+. Dozvíte se zde i mnoho o zajímavých akcích v Plzni (na některýchž z nich se družina podílí).
Svět Erim
Dokumenty ze světa Erim, které byly vytvořeny během pár let hraní: legenda o vzniku Světa, božstva, dějiny, geografie, povídky a pověsti. Připravuje se mapa světa, básně a kronika družiny. Kromě toho se můžete podívat na zlodějské runy.
Tamuria
Stránky především (ale nejenom) o Dračím doupěti, která obsahuje mnoho kouzel, nestvůr, předmětů a podobně, ale i jeskyně a fantasy obrázky.
Teon - hororový svět pro Dračí doupě Plus
Vstupte do světa, kde se stíny natahují po vaší duši, aby ji roztrhali. Okuste temnotu a chlad teonských nocí a zároveň radost z každého svítání. Máte odvahu vydat se na svět, jenž měl být už dávno mrtvý? Který přežil svůj vlastní konec a na troskách prastarých civilizací bují nová města? Kde probíhá válka nejen na zemi, ale i pod ní? Pokud jste odpověděli ano, okuste Teon.
Virtuální hřbitov postav DrD
Jak z názvu vyplývá, každý hráč zde může "pohřbít" svého padlého hrdinu, aby jeho jméno nebylo nikdy zapomenuto...
Vukogvazdská družina
Nad Vlčím hvozdem svítá. Sluneční paprsky jen ztěžka pronikají mezi hustými větvemi mohutných smrků. Les je plný vůní, přítmí a prastarých tajemství. Vstupte do světa Vlčího hvozdu a jeho hrdinů...
Zeměkus
Popis světa pro Dračí Doupě od filozofických základů až po mapky jednotlivých vesniček. Chcete-li vědět, odkud sebere magenergie, jak to bylo s dinosaury a k čemu slouží Stonehenge, vypravte se na Zeměkus a poznejte jinou realitu!
Design by ALTAR.