Dračí doupě | DrD Plus | Asterion | Taria | Proroctví | Legie | Říše Snů Dech draka | e-Shop

Nakladatelství ALTAR

AKTUALITY

17. 7. 2023 vyšla elektronická verze Pravidel pro začátečníky Dračího doupěte 1.6.

15. 12. 2022 vychází rozšíření pro karetní hry Hobiti a Hobiti: Dlouhé svátky nazvané Nové pochoutky.

26. 11. 2022 vyšly reedice oblíbené karetní párty hry Hobiti a samostatně hratelného rozšíření Hobiti: Dlouhé svátky.

17. 12. 2021 vyšlo 2. vydání gamebooku O Norikovi.

TIP

Dračí doupě
Dračí doupě II - legenda je zpět.

Vítej na webových stránkách nakladatelství ALTAR.

Pomocí menu vlevo můžeš procházet jednotlivými rubrikami na našem serveru.

Sekce Hry na hrdiny obsahuje více informací o těchto hrách, odpovědi na nejčastější dotazy, a také nejrůznější doplňky, dodatky a soubory ke stažení.

Sekce Stolní hry je věnována stolním hrám, vydaným ALTARem. Dozvíš se v ní více o jednotlivých hrách a jejich rozšířeních. Můžeš si zde například i stáhnout pravidla těchto her.

Když klikneš na Aktivity, dostaneš se do sekce se seznamem různých aktivit, na kterých se ALTAR podílí či které mají něco společného s Dračím doupětem, sci-fi nebo fantasy.

V sekci Obchod najdeš naše internetové knihkupectví, jehož prostřednictvím můžeš levně nakoupit produkty ALTARu, ale i spoustu jiných her a publikací. Kromě toho zde najdeš stránku se seznamem připravovaných a plánovaných publikací.

ALTAR soustřeďuje informace o našem nakladatelství, jeho historii a přítomnosti a o tom, jak s ním můžeš případně spolupracovat. Najdeš zde i možnost zaslání dotazu týkajícího se našich produktů a aktivit.

Klikneš-li na Odkazy, dostaneš se na stránku s odkazy na místa na internetu, která mají nějakou spojitost se sci-fi, fantasy, Dračím doupětem a podobně.

Odkaz Hledání tě zavede na stránku, na které můžeš vyhledat jakýkoliv dokument na tomto serveru podle klíčového slova, slova, které obsahuje, autora, data vytvoření či poslední modifikace, použitého jazyka a několika dalších kritérií.

Design by ALTAR.